O nás

Andel Dental Academy je jedinečné stomatologické a dentálne vzdelávacie centrum, vybavené najmodernejším výučbovým i technologickým zariadením, ktoré je momentálne na Slovensku ojedinelé.

Ponúkame praktické aj teoretické stomatologické školenia pre odbornú verejnosť, ktoré sú vedené pod taktovkou najväčších odborníkov zo Slovenska aj Českej republiky.

Priestory a vybavenie

Praktizujeme na simulátoroch Smily /fantómová hlava/. Prácu školiteľa vidí každý účastník priamo na monitore, ktorý je súčasťou každého jedného pracovného miesta. Umožňuje Vám to priamo, krok za krokom pracovať súčasne so školiteľom. Vidíte každý školiteľov pohyb rúk v ústach fantóma.
Pracovné miesto každého účastníka verne kopíruje dojem, akoby ste pracovali na pacientovi v stomatologickom kresle u Vás v ambulancii.

Súčasťou školení /podľa typu/ bývajú aj ONLINE PRENOSY, kedy prednášajúci/lektori priamo komentujú počas zákroku naživo svoju prácu zo zákrokov v ambulancii na reálnom pacientovi. Účastníci sledujú prenos v teoretickej miestnosti pri chutnej káve alebo občerstvení.

Andel Dental Academy sa nachádza sa v Hlohovci – v priestoroch špičkového dentálneho centra Andel Elite Dental Center.

Prevádzkovateľom vzdelávacieho centra Andel Dental Academy je občianske združenie Andel Dental Academy so sídlom R. Dilonga 1, 920 01 Hlohovec, IČO: 52 101 711, zapísané v Registri občianskych združení vedenom MV SR.

Samozrejmosťou našich vzdelávacích podujatí nie sú len špičkové vedomosti, ktoré u nás získate, ale záleží nám aj na Vašom komforte, ku ktorému nepochybne patrí aj kvalitné pohostenie.

Bude nám cťou, privítať Vás v našom vzdelávacom centre Andel Dental Academy.

Naši lektori

Naši partneri

Galéria

Kompletnú galériu z kurzov nájdete na našom Facebooku.